Jak zamawiać?

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.
Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu)
Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu i szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury/terakoty/wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.
Ściana powinna być przygotowana podobnie jak do położenia glazury, czyli wyrównana i sucha ale nie musi być idealnie równa jak w przypadku np: fototapety.
końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).
Zlecenie/zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.
Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.
W ofercie zawarte jest wykonanie projektu graficznego (w przypadku prac mało skomplikowanych).
Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.
Po realizacji usługi w naszej firmie nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.